موی مصنوعی سردوخت چیست ؟

موی مصنوعی سردوخت یکی از انواع مدل موهایی است که برای شینیون و حتی می تواند برای اکستنشن مورد استفاده قرار بگیرد . بطور کلی موهای مصنوعی برای اکستنشن موی مصنوعی سردوختو موی مصنوعی دوسرباز هستند که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند اما بیشتر به تجربه و نحوه کار آرایشگر شما بستگی دارد .

موارد استفاده موی سردوخت

  • برای اکستنشن
  • برای بافت مو ( البته بستگی به مهارت آرایشگر شما دارد )
  • برای شینیون

انواع روش های نصب اکستنشن مو

چسب کراتین

نوعی چسب بی ضرر است که برای جلوی سر و کسانی که موهای نازک و کم پشتی دارند روش خوبی می باشد، بالاتر از ریشه مو این چسب مالیده می شود و موی اکستنشن روی آن قرار میگیرد و بوسیله گیره موهای طبیعی و مصنوعی با حرارت بهم فشرده میشود و چسبیده می شود.

رینگ

این روش برای افراد با موهای نازک و کم پشت زیبایی ندارند و موقع جمع کردن مو رینگ مشخص می شود، در این روش رینگ واشرداری را داخل یک شاخه از مو مصنوعی می گذارند و  با قلاب های مخصوص موهای طبیعی را به داخل همان رینگ می کشند.با انبرک مخصوص ،رینگ ها را فشار محکمی می دهند تا مو ثابت شود و به این طریق موی مصنوعی به طبیعی متصل می شود.

دوخت مو

این روش هیچ آسیبی به مو وارد نمی کند هر زمان هم از موی طبیعی می توانید جدا کنید.

اکستنشن مو به روش لاینی

برای اکستنشن مو به روش لاینی با استفاده از موهای مصنوعی سردوخت بسیار سریع تر از روش های دیگر اکستنشن است زیرا در این روش نیازی به استفاده از چسب و رینگ نیست .

 اتصال حرارتی

که در آن ابتدا یک دسته ی باریک از موها جدا شده و کمی بالا تر از ریشه مو محول چسب ناک خاصی مالیده میشود و یک دسته باریک از موهای اکستنشن روی آن قرار میگیرد سپس به وسیله گیره یا انبر ویژه ای این موها به هم فشرده شده حرارت انبرک چسب را ذوب کرده و موهای مصنوعی به موهای طبیعی میچسبد البته در این روش احتمال ریزش و آسیب بیشتراست .

موی مصنوعی سردوخت چیست ؟

نکات مراقبت از موهای اکستنشن

  • روی موهای اکستنشن شده مواد فر، رنگ یا هر ماده شیمیایی دیگری استفاده نکنید.
  • بهتر است که موهای مصنوعی را شانه نکنید اما اگر خواستید شانه کنید از نوک مو شروع به شانه زدن کنید و کم کم به سمت ریشه مو بروید ؛ یعنی از پایین به بالا شانه کنید .
  • موهای مصنوعی سردوخت رویال استار ما دارای کیفیت بالایی است اما بهتر است این موها را در برابر گرمای زیاد قرار ندهید. حداکثر دمای استاندارد 180 درجه سانتی گراد است .
  • موقع شنا کلاه شنا بپوشید و یا سر خود را بیرون آب نگهدارید. کلر و نمک باعث می شود که مو گره بخورد و کمرنگ شود. توصیه می شود که در موقع ورزش و شنا موهای خود را بپوشانید و یا موهای خود را دم اسبی ببندید.
  • با موی خیس نخوابید. قبل از خواب حتما موهای خود را خشک کنید. توصیه میشود که موهای خود را بپوشانید و یا به صورت شل ببافید.
  • موهای خود را تمیز نگه دارید. تمیز نبودن مو و عرق باعث گره خورن مو می شود. بعد از ورزش، شنا و… موهای خود را بشویید. قبل از شستشو، موی سر خود را شانه بزنید و گره های آن را باز کنید. مو را از بالا به پایین بشویید. از شامپو ی مناسب استفاده کنید. وقتی موی خشک را یکباره با آب فراوان بشویید مو ضخیم میشود و گره میخورد. به تدریج مو را خیس کنید و قبل از شستشوی کامل به آرامی شانه بزنید. این کار برای اکستنشن های ارزان تر بهتر است.

بیشتر بخوانید :

موی چتری مناسب برای تمامی فرم صورت ها

کلاه گیس ارزان مردانه

خرید موی مصنوعی با کیفیت

پیام بگذارید